Skål på fot

Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL på fot, stomme i silver, daterad 1853, glas med förgylld dekor, höjd 19, diameter 22,5 cm

Fot med smärre bucklor

513069

2018-01-12