Figuriner 4 st 1900-tal

Figuriner 4 st 1900-tal
Figuriner 4 st 1900-tal
Figuriner 4 st 1900-tal
Figuriner 4 st 1900-tal
Figuriner 4 st 1900-tal
Figuriner 4 st 1900-tal
Figuriner 4 st 1900-tal
Figuriner 4 st 1900-tal
Figuriner 4 st 1900-tal
Figuriner 4 st 1900-tal
Figuriner 4 st 1900-tal
Figuriner 4 st 1900-tal

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 4 st., 1900-talets början, brons, socklar i svart marmor samt alabaster, höjd 16-21 cm

513070

2018-01-12