Schatz barometer och skeppsklocka

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATZ, barometer samt skeppsklocka, 1900-talets andra hälft, quartz, mässing och glas, monterad på träplatta, plattans mått 24x45 cm

slitage

513073

2018-01-16