Barbro Nilsson

Barbro Nilsson
Barbro Nilsson
Barbro Nilsson
Barbro Nilsson
Barbro Nilsson
Barbro Nilsson

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBRO NILSSON, "Guldklimpen", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, reliefflossa, ca 200x144 cm

hårt slitage, skador

513074

2018-01-16