Gemla stolar

Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEMLA, karmstolar, 4 st, 1990-tal, formböjd bok, svartmålade, stoppade skinnsitsar, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, repor/märken, färgbortfall

513078

2018-01-12