Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEMLA, karmstolar, 4 st, 1990-tal, formböjd bok, svartmålade, stoppade skinnsitsar, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, repor/märken, färgbortfall
513078
2018-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här