Ikon 1800-tal

Ikon 1800-tal
Ikon 1800-tal
Ikon 1800-tal
Ikon 1800-tal
Ikon 1800-tal
Ikon 1800-tal

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, monterad i väggskåp, Ryssland, 1800-tal, föreställande Madonnan och barnet, olja på duk, uppfordrad, bildmått ca 18x14 cm, ramens mått ca 29x26 cm, djup ca 7 cm

Slitage, färgbortfall, skåpet med skador

513079

2018-01-14