Ikon 1800-tal
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IKON, monterad i väggskåp, Ryssland, 1800-tal, föreställande Madonnan och barnet, olja på duk, uppfordrad, bildmått ca 18x14 cm, ramens mått ca 29x26 cm, djup ca 7 cm
Slitage, färgbortfall, skåpet med skador
513079
2018-01-14