Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARMFÅTÖLJER, 1 par, 1960/70-tal, bemålad trästomme i orange, djuphäftade plymåer, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, färgbortfall
513083
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här