Karmfåtöljer 1900-talets mitt

Karmfåtöljer 1900-talets mitt
Karmfåtöljer 1900-talets mitt
Karmfåtöljer 1900-talets mitt
Karmfåtöljer 1900-talets mitt
Karmfåtöljer 1900-talets mitt
Karmfåtöljer 1900-talets mitt
Karmfåtöljer 1900-talets mitt
Karmfåtöljer 1900-talets mitt

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMFÅTÖLJER, 1 par, 1960/70-tal, bemålad trästomme i orange, djuphäftade plymåer, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, färgbortfall

513083

2018-01-13