Fåtöljer rokokostil

Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets senare hälft, skuren dekor, textilklädsel med floralt mönster, sitthöjd ca 46,

Bruksslitage, fläckar

513084

2018-01-12