Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets senare hälft, skuren dekor, textilklädsel med floralt mönster, sitthöjd ca 46,
Bruksslitage, fläckar
513084
2018-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här