Erland Cullberg oljemålning

Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

30 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E. Cullberg, olja på duk, ca 105x120 cm

Smärre färgbortfall

513087

2018-01-28