Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000 SEK
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E. Cullberg, olja på duk, ca 105x120 cm
Smärre färgbortfall
513087
2018-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här