Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000 SEK
ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Kustby i månsken
signerad Alfr. Wahlberg, olja på duk, 60 x 92 cm
Smärre krackelyrer
513090
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här