Alfred Wahlberg oljemålning

Alfred Wahlberg oljemålning
Alfred Wahlberg oljemålning
Alfred Wahlberg oljemålning
Alfred Wahlberg oljemålning
Alfred Wahlberg oljemålning
Alfred Wahlberg oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Kustby i månsken
signerad Alfr. Wahlberg, olja på duk, 60 x 92 cm

Smärre krackelyrer

513090

2018-01-13