Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
RING, 18 k vitguld, briljant ca 0,65 ct, enligt gravyr, troligen Hugo Strömdahl, Stockholm, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 2,5 g
Bruksslitage, otydliga stämplar
513092
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här