Ring 18 k vitguld diamant

Ring 18 k vitguld diamant
Ring 18 k vitguld diamant
Ring 18 k vitguld diamant
Ring 18 k vitguld diamant
Ring 18 k vitguld diamant
Ring 18 k vitguld diamant

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

RING, 18 k vitguld, briljant ca 0,65 ct, enligt gravyr, troligen Hugo Strömdahl, Stockholm, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 2,5 g

Bruksslitage, otydliga stämplar

513092

2018-01-13