Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRUMPETVAS, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor av figurer i underglasyrblått, höjd ca 33 cm
Mynningen med större nagg, livet med sprickor
513096
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här