Byrå Louis XV-stil

Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil

Såld för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, fanerad med olika träslag bl.a. valnöt, skiva i sten, beslag i mässing, höjd ca 86, 119x51 cm

Fanérbortfall, slitage, nyckel saknas

513097

2018-01-13