Taklampor

Taklampor
Taklampor
Taklampor
Taklampor
Taklampor
Taklampor

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPOR, 1 par, industrimodell, 2000-tal, lackerad metall, diameter ca 35 cm

Obetydligt slitage

513098

2018-01-13