Bord senempire

Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire

Såld för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med klaffar, 1800-tal, senempire, fanerat i valnöt, låda i sargen, höjd 62, 95x63, utfälld 146 cm

Ytkskador, nyckel saknas, nedsänkt

513100

2018-01-13