Charles Sjöholm oljemålning

Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Skärgårdsbåt, Stockholm Slussen, Stockholm, signerad, olja på duk, 99x120 cm

513102

2018-01-13