Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAF MAGNUSSON (1890-1957): Vagn med tunna, signerad och daterad GMagnusson -17, olja på duk på pannå, ca 39x31 cm
513103
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här