Gustaf Magnusson 1917 oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF MAGNUSSON (1890-1957): Vagn med tunna, signerad och daterad GMagnusson -17, olja på duk på pannå, ca 39x31 cm

513103

2018-01-13