Haral Wiberg akvarell

Haral Wiberg akvarell
Haral Wiberg akvarell
Haral Wiberg akvarell
Haral Wiberg akvarell

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): "Gluttsnäppa", signerad och daterad Harald Wiberg 1962, akvarell,täckvitt, ca 23,5x33 cm

513104

2018-01-13