Paul Collomb litografi

Paul Collomb litografi
Paul Collomb litografi

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL COLLOMB (1921-2010): Flicka i trädgård, signerad, litografi, ca 50 x 37 cm

513105

2018-01-13