Madeleine Pyk

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Interiör med kvinna, signerad M Pyk, olja på duk, ca 62,5x62 cm
Proveniens: utställd på Galleri A Stora Nygatan 46 Stockholm

Krackelyr

513106

2018-01-13