Vettar 2 st

Vettar 2 st
Vettar 2 st
Vettar 2 st
Vettar 2 st
Vettar 2 st
Vettar 2 st
Vettar 2 st
Vettar 2 st
Vettar 2 st
Vettar 2 st

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VETTAR, 2 st, 1900-tal, bemålat trä, längd ca 43 cm

Skador och slitage

513107

2018-01-13