Vettar 3 st

Vettar 3 st
Vettar 3 st
Vettar 3 st
Vettar 3 st
Vettar 3 st
Vettar 3 st
Vettar 3 st
Vettar 3 st
Vettar 3 st
Vettar 3 st

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VETTAR, 3 st, 1900-tal, bemålat trä, bl.a skrak, längd ca 43 cm

Skador och slitage

513108

2018-01-13