Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LYKTOR, 6 st, 1900-talets första hälft, delvis bemålad plåt, höjd 28-39 cm
Slitage och skador
513111
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här