Lytkor 6 st 1900-tal

Lytkor 6 st 1900-tal
Lytkor 6 st 1900-tal
Lytkor 6 st 1900-tal
Lytkor 6 st 1900-tal
Lytkor 6 st 1900-tal
Lytkor 6 st 1900-tal
Lytkor 6 st 1900-tal
Lytkor 6 st 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYKTOR, 6 st, 1900-talets första hälft, delvis bemålad plåt, höjd 28-39 cm

Slitage och skador

513111

2018-01-13