Lanternor 2 st

Lanternor 2 st
Lanternor 2 st
Lanternor 2 st
Lanternor 2 st
Lanternor 2 st
Lanternor 2 st
Lanternor 2 st
Lanternor 2 st

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LANTERNOR, 2 st, omkring 1900, fotgenlampor, styrbord, barbord, bemålad zink samt plåt, höjd 54-59 cm

Skador och slitage, lanterna i zink saknar brännarglas

513112

2018-01-13