Vitrinskåp 1800-talets andra hälft
2018-01-25
513115
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, med krön och låda i sargen, glashyllor, höjd inkl krön ca 210, 50x100 cm
slitager, löst krön