Vitrinskåp 1800-talets andra hälft

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, med krön och låda i sargen, glashyllor, höjd inkl krön ca 210, 50x100 cm

slitager, löst krön

513115

2018-01-25