Barskåp
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARSKÅP, nyklassicism, 1930/40-tal, bl.a. palisanderfanér, intarsia med medltida motiv, låda samt dörrar med bakomvarande barinredning med flyttbara hyllplan i glas, nyckel finns, höjd ca 163, 102x40 cm,
Citesintyg medföljer
Smärre slitage, blekta partier.
513120
2018-01-13