Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BARSKÅP, nyklassicism, 1930/40-tal, bl.a. palisanderfanér, intarsia med medltida motiv, låda samt dörrar med bakomvarande barinredning med flyttbara hyllplan i glas, nyckel finns, höjd ca 163, 102x40 cm,
Citesintyg medföljer

Smärre slitage, blekta partier.

513120

2018-01-13