Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, delvis bronserad dekor av festonger och fleuroner, skiva i marmor, höjd ca 68, 52x95 cm

Slitage, fläckar

513121

2018-01-13