Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, delvis bronserad dekor av festonger och fleuroner, skiva i marmor, höjd ca 68, 52x95 cm
Slitage, fläckar
513121
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här