GAN

GAN
GAN
GAN
GAN

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965): Ur mappen "De tre små sjömännens äventyr i Paris", glicéetryck på Hannemuhle 310 papper, numrerad och stämpelsignerad GAN svart 402/475, ca 49,5x70 cm, oramad

513126

2018-01-13