Design Bruno Mathsson modell Pernilla
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla", vilfåtölj, Karl Mathsson, karmar i björk, sits av flätad sadelgjord, höjd ca 90, längd ca 174 cm
Slitage, skador, delvis brusten sadelgjord, saknar nackkudde
513129
2018-01-13