Design Bruno Mathsson modell Pernilla

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", vilfåtölj, Karl Mathsson, karmar i björk, sits av flätad sadelgjord, höjd ca 90, längd ca 174 cm

Slitage, skador, delvis brusten sadelgjord, saknar nackkudde

513129

2018-01-13