Spegel i nyrokoko

Spegel i nyrokoko
Spegel i nyrokoko
Spegel i nyrokoko
Spegel i nyrokoko
Spegel i nyrokoko
Spegel i nyrokoko

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, höjd ca 78x89 cm

Slitage och skador

513131

2018-01-13