Rökelsekar Kina

Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina

Såld för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RÖKELSEKAR, keramik, Kina, 1800-tal, tripod, celadonglasyr, diameter ca 30 cm, höjd ca 13 cm

Kantretusch, krackelyr

513137

2018-01-13