Ib Kofod-Larsen sideboard

Ib Kofod-Larsen sideboard
Ib Kofod-Larsen sideboard
Ib Kofod-Larsen sideboard
Ib Kofod-Larsen sideboard
Ib Kofod-Larsen sideboard
Ib Kofod-Larsen sideboard
Ib Kofod-Larsen sideboard
Ib Kofod-Larsen sideboard
Ib Kofod-Larsen sideboard
Ib Kofod-Larsen sideboard

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

IB KOFOD-LARSEN, sideboard, 1960-tal, Seffle Möbelfabrik, valnötsfaner, ben i metall, 3 dörrpar, höjd 76,5, 240 x 45 cm

Bruksslitage, senare ben, delvis löst bakstycke

513140

2018-01-13