Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, porslin, Kina, Yongzheng (1723-1735), famille rose, dekor av stiliserade pioner i emaljfärger, järnoxid samt guld, brättet med rutbård, diameter ca 25 cm
Smärre slitage, micronagg
513143
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här