Gino Scarpa relief etsning

Gino Scarpa relief etsning
Gino Scarpa relief etsning
Gino Scarpa relief etsning
Gino Scarpa relief etsning
Gino Scarpa relief etsning
Gino Scarpa relief etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GINO SCARPA (Italien, född 1924): Figurkomposition, signerad Scarpa, numrerad 145/150, etsning med relief, ca 41x35 cm

513154

2018-01-13