Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Såld för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, 17/1800-tal, allmoge, höjd 138 cm

slitage, renoverat, senare benställning, senare lås

513155

2018-01-13