Sekretär pyramidmahogny Karl Johan

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, fanerad i pyramidmahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, troligen stockholmsarbete, 5 lådor samt skrivklaff med bakomliggande lådinredning, höjd ca 115, 110x52 cm, nycklar (4) medföljer

Fanerskador

513157

2018-01-13