Sekretär pyramidmahogny Karl Johan
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, fanerad i pyramidmahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, troligen stockholmsarbete, 5 lådor samt skrivklaff med bakomliggande lådinredning, höjd ca 115, 110x52 cm, nycklar (4) medföljer
Fanerskador
513157
2018-01-13