Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARSKÅP, 1900-tal, ek, skuren dekor, invändigt med inredning, höjd ca 96, 39x75 cm
slitage
513158
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här