Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARSKÅP, 1900-tal, ek, skuren dekor, invändigt med inredning, höjd ca 96, 39x75 cm

slitage

513158

2018-01-13