Östen Nilsson karikatyrer

Östen Nilsson karikatyrer
Östen Nilsson karikatyrer
Östen Nilsson karikatyrer
Östen Nilsson karikatyrer

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖSTEN NILSSON, karikatyrmålningar, 2 st., föreställande Sif Ruud och Berndt Johansson, signerade och daterade 78 resp. 77, pastell, ca 58x46 resp. 57x42 cm

Oramade

513163

2018-01-13