Carl Gustaf Pilo hans art olja

Såld för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CARL GUSTAF PILO, hans art (1700-tal): Porträtt av konung Fredrik V av Danmark, olja på duk, ca 46x39 cm

Uppfodrad på pannå, krackeleringar

513166

2018-01-13