Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CARL GUSTAF PILO, hans art (1700-tal): Porträtt av konung Fredrik V av Danmark, olja på duk, ca 46x39 cm
Uppfodrad på pannå, krackeleringar
513166
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här