Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STEMCUPS, 2 st., snarlika, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor i emaljfärger samt järnoxid, diameter ca 14 cm, höjd ca 8 cm, träsocklar medföljer
Smärre nagg
513168
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här