Stemcups Kina 1800-tal

Stemcups Kina 1800-tal
Stemcups Kina 1800-tal
Stemcups Kina 1800-tal
Stemcups Kina 1800-tal
Stemcups Kina 1800-tal
Stemcups Kina 1800-tal
Stemcups Kina 1800-tal
Stemcups Kina 1800-tal

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEMCUPS, 2 st., snarlika, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor i emaljfärger samt järnoxid, diameter ca 14 cm, höjd ca 8 cm, träsocklar medföljer

Smärre nagg

513168

2018-01-13