Miniatyrer Berndt Friberg

Miniatyrer Berndt Friberg
Miniatyrer Berndt Friberg
Miniatyrer Berndt Friberg
Miniatyrer Berndt Friberg
Miniatyrer Berndt Friberg
Miniatyrer Berndt Friberg
Miniatyrer Berndt Friberg
Miniatyrer Berndt Friberg

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 4 st, 1970-tal, stengods, lysterglasyr, signerade Friberg, höjd 4-8 cm

513171

2018-01-13