Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 4 st, 1970-tal, stengods, lysterglasyr, signerade Friberg, höjd 4-8 cm
513171
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här