Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 6 st, Gustavsberg, 1970-tal, glaserat stengods, signerade Friberg och Gustavsbergs studio, höjd 1-11 cm
513173
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här