Miniatyrer Berndt Friberg

Miniatyrer Berndt Friberg
Miniatyrer Berndt Friberg
Miniatyrer Berndt Friberg
Miniatyrer Berndt Friberg

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 6 st, Gustavsberg, 1970-tal, glaserat stengods, signerade Friberg och Gustavsbergs studio, höjd 1-11 cm

513173

2018-01-13