Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 500 SEK
BERNDT FRIBERG, skål, vas, Gustavsberg 1970-tal, stengods, gyllenbrun harpälsglasyr, signerade Friberg Gustavsbergs studio, höjd 5,5-8 cm, diameter 12 cm
513174
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här