Skål och vas Berndt Friberg

Skål och vas Berndt Friberg
Skål och vas Berndt Friberg
Skål och vas Berndt Friberg
Skål och vas Berndt Friberg
Skål och vas Berndt Friberg
Skål och vas Berndt Friberg

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 500 SEK

BERNDT FRIBERG, skål, vas, Gustavsberg 1970-tal, stengods, gyllenbrun harpälsglasyr, signerade Friberg Gustavsbergs studio, höjd 5,5-8 cm, diameter 12 cm

513174

2018-01-13