Charles Roka oljemålning

Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999), Ung kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 80 x 64 cm

513176

2018-01-13