Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999), Ung kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 80 x 64 cm
513176
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här