Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIGRID WAHLSTRÖM de ROUGEMONT (1888-1984): blomsterstilleben, signerad och daterad Sigrid Wahlström 1932, olja på duk, 121x67 cm
513177
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här