Sigrid Wahlström de Rougemont oljemålning

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIGRID WAHLSTRÖM de ROUGEMONT (1888-1984): blomsterstilleben, signerad och daterad Sigrid Wahlström 1932, olja på duk, 121x67 cm

513177

2018-01-13