Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983), kvinnoportätt, signerad Einar Nerman, olja på pannå, ca 47 x 41 cm
513184
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här