Einar Nerman oljemålning

Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983), kvinnoportätt, signerad Einar Nerman, olja på pannå, ca 47 x 41 cm

513184

2018-01-13