Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSARMATUR, 1800-talets mitt, empirestil, förgylld och patinerad brons, dekor i form av örnar, höjd inkl. skärm ca 48 cm
Smärre buckla
513186
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här