Bordsarmatur empirestil 1800-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORDSARMATUR, 1800-talets mitt, empirestil, förgylld och patinerad brons, dekor i form av örnar, höjd inkl. skärm ca 48 cm

Smärre buckla

513186

2018-01-15