Saltskedar silver

Saltskedar silver
Saltskedar silver
Saltskedar silver
Saltskedar silver
Saltskedar silver
Saltskedar silver
Saltskedar silver
Saltskedar silver
Saltskedar silver
Saltskedar silver

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTSKEDAR, ca 62 st, silver, 1800/1900-tal, Sverige/England, delvis förgyllda

513197

2018-01-14