Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALTSKEDAR, ca 62 st, silver, 1800/1900-tal, Sverige/England, delvis förgyllda
513197
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här